Galeria

ZAJĘCIA TANECZNE W NASZEJ SZKOLE!

Ach! Moim marzeniem było, aby w naszym mieście było gdzie potańczyć 🙂 I tak oto spotkałam na swojej drodze Patrycję Świderską. Tancerkę i choreografkę, absolwentkę choreografii. Musiałam ją zaprosić do naszej szkoły, bo mam wrażenie że połowa naszych kursantek to tancerki!:) I nie myliłam się:) Tym sposobem nasza szkoła w każdy piątek zamienia się w szkołę tańca. Ogromna radość i duma, popatrzcie sami na zdjęcia:)

WARSZTATY WIOSENNE DLA NASZYCH UCZNIÓW

Wiosna, ach to TY! 🌼🌿🌱

W naszej szkole witamy wiosenkę z przedszkolakami na absolutnie WYJĄTKOWYCH WARSZTATACH WIOSENNYCH. Poprowadziła je wraz z nami Ciocia Madzia z Bawilon Kreatywnie.

26 MARCA – w piątek – po godzinie 15.00 nasza szkoła zamieniła się w miejsce pachnące ziemią i wiosną. Było…🌱 multisensorycznie🌱 kolorowo🌱 hmm, trochę brudno🌱 baaardzo wiosennie🌱 relaksacyjnie 🌱 muzycznie językowo 🙂

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU DLA UCZNIÓW FRONT ENGLISH

Przymusowa nauka online posadziła przed komputerami wszystkie dzieci w Polsce. Internet to nie jest w pełni bezpieczne środowisko dla nich, dlatego dla uczniów naszej szkoły zorganizowaliśy 2 części spotkań, na których nauczymy dzieci jak bezpiecznie korzystać z internetu, jak reagować na niebezpieczne sytuacje, oraz czego nie robić. Spotkania prowadzi Dariusz Borowski – doświadczony programista, projektant systemów i edukator.

Konkurs „English Dictation Master” [Mistrz Angielskiej Ortografii] rozstrzygnięty. Dumę i radość z tego trudnego zadania widać na buziach uczestników:)

Wakacje 2020 – Kursy programowania w naszej szkole

Od marca 2020 wszyscy uczymy się online 🙂

Od lutego 2020 mamy nową lokalizację!

Rok szkolny 2019 – 2020 jeszcze w poprzedniej lokalizacji 🙂

Nasi przebojowi zerówkowicze!

Kreatywna nauka mówienia