PółkoloniePółkolonie letnie 2023

Zapraszamy dzieci z Nowego Tomyśla i okolic na nasze Półkolonie 2024!

To już kolejna edycja naszych letnich półkolonii. Jak co roku, przygotowaliśmy świeżutki program, z nową tematyką, której nigdzie indziej nie spotkacie.

Już tyle lat organizujemy dla dzieci zajęcia wakacyjne (11 rok), że doskonale wiemy jak najbardziej lubią spędzać czas i o to oparliśmy tegoroczny program półkolonii. Będą wycieczki i wyjścia w plener, warsztaty artystyczne i escape roomy, podchody i kulinaria. To wszystko uzupełniamy zajęciami mindufless. Prawda, że na bogato? To będą tygodnie warte zapamiętania, dlatego dzieci dostaną od nas zdjęcia i pamiątki, bo cóż to za wypoczynek bez pamiątek?

Językowe zanurzenie

W tym roku nasze półkolonie będą również językowe. Czy to znaczy, że będą lekcje? Oczywiście, że nie, przecież w wakacje nie może być lekcji! Językowe półkolonie w naszym wydaniu to naturalna metoda poznawania języka przez gry i zabawy, które zachęcają do samodzielnych wypowiedzi. BEZ LEKCJI 🙂

Co więcej, angielski wplatamy w codzienne zajęcia warsztatowe każdego dnia półkolonii.

Rodzicu, zastanawiasz się co Twoje dziecko może nauczyć się w tym czasie? Spokojnie, otrzymasz od nas program językowego zanurzenia naszych półkolonii przed jej rozpoczęciem.

Kiedy zaczynamy?

Pierwszy turnus rusza już 1 lipca! Jeśli dziecko zechce zostać u nas dłużej, to wspaniale, nudy nie będzie, bo kolejny tydzień to zupełnie inna tematyka i nowa porcja wrażeń. W tym roku zapewniamy 2 tygodnie wakacji w lipcu: 1-5.07 oraz 8-12.07, jak również 2 w sierpniu: 12-16.08 oraz 19-23.8, a w innych tygodniach być może wrócimy do Was jeśli będzie zainteresowanie i powstanie grupa.

Tematyka półkolonii

Nasze zajęcia są dedykowane dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Program zajęć jest na tyle różnorodny, że zadowoli każde dziecko.

Uwaga dzieci, które będą u nas kolejny rok! Żadne z zajęć zeszłorocznych nie powtarzają się, będziecie zaskoczeni, co nowego mamy dla Was tego lata:

Tematem przewodnim w tym roku jest:
Artystyczny Rollercoaster – przejażdżka po nowatorskich metodach tworzenia, przeplatana zajęciami z innych dziedzin.

To półkolonie dla wszystkich, którzy kochają tworzyć, malować, konstruować, lepić, ugniatać, itd. , ale również bawić się w terenie, rozwiązywać escape roomy i przygotowywać pyszne przekąski.

Te zajęcia skradną serca dzieci, gwarantujemy!

Pod nazwą każdego dnia kryją się inspirujące, manualne, multisensoryczne zajęcia, które dzieci uwielbiają! W tym roku planujemy między innymi:

  • decoupage,
  • string art,
  • czy spektakularne prace z żywicą.

Zainspirujemy dzieci do stworzenia własnych dzieł artystycznych, ale nie zabraknie też dziecięcych hitów w postaci slimów, gniotków, czy brokatowych tatuaży, bo to must-have każdych udanych półkolonii.

Nie zabraknie pysznego jedzenia, a i trochę się ubrudzimy;) Będą to wrażenia, które dzieci będą długo wspominać i których nie zaznają nigdzie indziej. Nie zabraknie też w naszym programie gości.

Rodzice – zarezerwujcie sobie każdego dnia półkolonii czas na wysłuchanie relacji dzieci z zajęć.

A dodatkowo:

Pokażemy jak można fajnie i zdrowo się odżywiać.

Wspólnie odkryjemy moc ruchu

Stworzymy cieszące serce i oko dzieła manualne.

Będziemy bawić się w terenie.

Spędzimy owocny czas z naszymi gośćmi.

Godziny półkolonii

Aby jak najlepiej dostosować godziny zajęć do wakacyjnego rytmu dnia dzieci, postanowiliśmy utworzyć na naszych turnusach 2 grupy:

  1. „Poranne Ptaszki”: godz. 8:00 – 14:00
  2. „Wakacyjne śpiochy”: godz. 10:00 – 14:00

Ostrzegamy jednak, że dotychczas 99% dzieci prosiło rodziców o przeniesienie do grupy porannej, widząc, że coś je omija. To nas zawsze bardzo cieszy, ale nie zawsze są miejsca od rana w momencie rozpoczęcia turnusu.

Terminy półkolonii
  1. 1.07 – 5.07
  2. 8.07 – 12.07
  3. 12.08 – 16.08
  4. 19.08 – 23.08

Ceny półkolonii

Poranne Ptaszki: godzina 8.00 – 14.00

650zł – cena dla uczniów Front English

690zł – cena dla dzieci spoza Front English

Wakacyjne Śpiochy: godzina 10.00 – 14.00

610zł – cena dla uczniów Front English

650zł – cena dla dzieci spoza Front English

Przykładowy plan dnia

Zaplanowaliśmy zajęcia ruchowe i stacjonarne tak, aby po dniu spędzonym u nas dzieci czuły się dobrze, były wybawione i zrelaksowane, a jednocześnie miały energię na resztę dnia.

Na każdym turnusie tematyka i zajęcia są inne, więc dziecko które spędzi z nami więcej niż tydzień, zabierze ze sobą nowe wspomnienia z każdego dnia.

Zapisy

Zapraszamy do zapisów. Niestety ilość miejsc w grupach jest ograniczona, a grupy niewielkie, więc nie ma co zwlekać 🙂kontakt@front-english.pl

tel. 601 980 950