+ 48 601 980 950
Nowy Tomyśl, Mickiewicza 12
Szkoła Językowa Front English Anna Borowska

Nauka tańca w naszej szkole!

Oferta zajęć dla dzieci to Taniec Nowoczesny, mieszanka tanecznych stylów, takich jak afro, funky i hip hop. To cudowne uzupełnienie zajęć językowych, które relaksuje ciało i umysł.

Muzyka, rytm i ruch to najnaturalniejsza rzecz dla dzieci, mają to we krwi. 
Taniec ćwiczy ciało i umysł, poprawia motorykę, postawę ciała, umiejętność zachowania równowagi, gibkość i wytrzymałość. Zapobiega wadom kręgosłupa, wzmacnia mięśnie nóg, pleców i ramion. 


Taniec to kreatywne hobby, trenuje wyobraźnię i zdolność abstrakcyjnego myślenia gdy dzieci same wymyślają ruchy ale też uczy dyscypliny i koncentracji gdy dzieci powtarzają ruchy instruktora. 
Taniec skupia się nie tyle na wygranej ile na na dobrej zabawie, pięknej sylwetce i estetyce ruchu. 

W tym roku tworzymy grupy taneczne dla dzieci w wieku 7 – 10 lat, oraz grupy dla młodzieży w wieku 12+, z nauką choreografii od podstaw w programie.

Related Post

Warsztaty wiosenne dla naszych kursantów

Wiosna, ach to TY! W naszej szkole witamy wiosenkę z przedszkolakami na absolutnie WYJĄTKOWYCH WARSZTATACH WIOSENNYCH. Poprowadzi je wraz z nami Ciocia Madzia z Bawilon Kreatywnie. 26 MARCA – w

KONKURS W NASZEJ SZKOLE – czyli podsumowanie pracy w mijającym roku szkolnym

W naszej szkole pracujemy cały rok aby na koniec cieszyć się konkretnymi efektami naszej pracy. Dzieciaki działają i przygotowują projekty na konkurs. Nie możemy się doczekać owoców ich pracy:)

Wakacyjne warsztaty programowania

Całe wakacje w naszej szkole odbywają się warsztaty komputerowe dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona