Kursy tańca

Taniec w naszej szkole

W maju 2021 roku postanowiliśmy otworzyć w naszej szkole szkołę tańca nowoczesnego, którą prowadzi tancerka i choreografka, Patrycja Świderska.

Od maja tańczą z nami dzieci w wieku 7 – 10 lat, a od lipca ruszamy z zajęciami dla młodzieży w wieku 12+, z nauką choreografii od podstaw w programie.

Skąd pomysł na takie zajęcia?

Lwią część dnia dzieci i młodzież zapełnia szkoła i nauka, a brakuje w nim ruchu i relaksującej aktywności. Taniec i muzyka natomiast potrafią wnieść tyle radości i pozytywnej energii.

To kreatywne hobby, trenuje wyobraźnię i zdolność abstrakcyjnego myślenia gdy dzieci same wymyślają ruchy ale też uczy dyscypliny i koncentracji gdy dzieci powtarzają ruchy instruktora. 

Taniec skupia się nie tyle na wygranej ile na na dobrej zabawie, pięknej sylwetce i estetyce ruchu. 

Taniec ćwiczy ciało i umysł, poprawia motorykę, postawę ciała, umiejętność zachowania równowagi, gibkość i wytrzymałość. Zapobiega wadom kręgosłupa, wzmacnia mięśnie nóg, pleców i ramion. 

Dla kogo są nasze zajęcia tańca?

Na chwilę obecną przyjmujemy dzieci od 7 roku życia i tworzymy grupy wiekowe:

  • 7-9
  • 10-12

Każda forma aktywności fizycznej, w tym tańca, jest niezbędnym elementem w zdrowym i harmonijnym rozwoju każdego człowieka, dlatego z radością przyjmujemy na zajęcia każdego, kto lubi tańczyć. Nie potrzebne jest przygotowanie czy doświadczenie, bo wszyscy nasi mali i starsi tancerze rozpoczynają swoją przygodę z tańcem.

Zapisy

Zapraszamy do kontaktu: możesz do nas zadzwonić: – tel. 601 980 950, napisać kontakt@front-english.pl lub wypełnić formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.